Ensimmäinen ONLY-lahjakohtin voittaja...

Ladataan...

picture_15.png

.... on Hanna Kovanen palstalla Hanna's Unicorn!  Hannalla on kasoittain inspiroivia kuvia ja asuja, go check out!

Skaba jatkuu: tsekkaan palstoja myös yleisesti, joten pelkkä palstan perustaminenkin riittää kilpailun voittaakseen, mutta voittomahdollisuudet voi tietenkin tuplata (eli löydän palstasi varmemmin) ilmoittamalla palstansa tähän tai edeltävään kilpailupostaukseen :)  Pelkkä linkkikin riittää, ei tarvitse keksiä mitään mainoslauseita siis, jos ei halua :) 

Ensi maanantaina uusi voittaja 100 eur ONLYn lahjakortille! Oletko se kenties sinä? Perusta palsta ja niin olet mukana kisassa!

Share

Kommentit

Cool and bored

Hienosti valittu eka :--)

http://www.lily.fi/palsta/cool-and-bored

täältä voi käydä tsekkailee mun palstaa. Aiheet vaihtelevat muodin, sisustuksen, katutaiteen ja ties minkä välillä, mutta yhdistävä tekijä on valokuvaus. Enemmän kuvia, vähemmän löpinää. =)

oii kiitos !!

Edge of Style

Osallistun palstallani www.lily.fi/palsta/edge-style. Palstalla kirjoittelen paljon muodista ja muista itseäni kiinnostavista aiheista.

annielina (Ei varmistettu)
HEARTBEATS

my site: http://www.lily.fi/palsta/heartbeats

 

 insiraatiota kuvista!

HEARTBEATS

inspiraatiota jos kuitenkin :---) lainattuja kuvia joista löydän jotakin mielenkiintoista.

Life as I know it..

http://www.lily.fi/palsta/life-i-know-it     

Nimensä mukaisesti palstani kertoo pienestä simppelistä elämästäni, ajatuksistani, haaveistani ja ruoistani =)

http://www.lily.fi/palsta/kyna-paperia-ja-kamera

 

Kirjoittelen piirrän ja kuvaan ympäristöstäni ja siitä, mitä milloinkin ajattelen. :)

Featuring Me

Featurin me palstalla kirjoittelen arkkitehtuurista ja kaikesta elämässä kiinnostavasta

HEARTBEATS

http://www.lily.fi/palsta/heartbeats-0

 

laitoin näemmä väärän ekalla kertaa. hmh, jos nyt toimisi :)

Fashion Disorder

http://www.lily.fi/palsta/fashion-disorder

 

Postailen enimmäkseen kuvia omasta tyylistä/omasta arjesta, sekä tietty muodista ja "must have" jutuista, kuvat on isoja ja selkeitä sekä tekstiä löytyy aina.  :)

Upside down in NZ

http://www.lily.fi/palsta/pictures-are-better-shots

Kirjoittelen niistä asiosita mistä minulla löytyy / tulee otettua paljon kuvia (: Erityisesti ulkomailta tulee ihania lomakuvia!

http://www.lily.fi/palsta/down-crossroads 

hihi, kaipa minäkin sitten tänne tämän liitän. Innoistuin kyllä nyt ihan kertaheitolla tästä lilystä, että toivottavasti ei unohu tuo blogger aivan kokonaan......:D mutta käyppä kattelemassa ;)

Kommentoi

Ladataan...
CAPTCHA
Todista että olet ihminen