Yhteystiedot

Haluamme tietää, mitä mieltä olet Lilystä. Kerro mielipiteesi, kehu, kysy tai anna parannusehdotuksia  » palautelomakkeella.

 

Toimituksen sähköpostiosoite

toimitus.trendi(at)a-lehdet.fi

 

Lilyn ja Trendin toimitus

Mari Karsikas, päätoimittaja 28.6. alkaen mari.karsikas(at)a-lehdet.fi

Hanna Kahranaho, AD hanna.kahranaho(at)a-lehdet.fi

Laura Kangasluoma, toimituspäällikkö laura.kangasluoma(at)a-lehdet.fi

Anna Karhunen, tuottaja anna.karhunen(at)a-lehdet.fi

Noora Nuotio, vastaava tuottaja, muoti noora.nuotio(at)a-lehdet.fi

Mia Frilander, muotiassistentti mia.frilander(at)a-lehdet.fi

 

Haluatko mainostaa Lilyssä?

Ota yhteyttä A-lehtien mediamyyntiiin »

Mediamyynnin asiakaspalvelu 050 4144 200 (päivystys arkisin klo 8-17)

 

Lily suosittelee -blogit:

Coco Sweet Dreams: dreamscoco(at)gmail.com

Isyyspakkaus: tommi(at)isyyspakkaus.com

Lainahöyhenissä: lainahoyhenissa(at)windowslive.com

Lilou’s Crush: lilouscrush(at)gmail.com

NUDE: erika.naakka(at)gmail.com

Tickle Your Fancy: sara.tickle(at)gmail.com

Start Living Your Best Life: elisa.lepisto(at)gmail.com

Kolmistaan: karoliina.kolmistaan(at)gmail.com

Visual Diary: saara.helkala(at)gmail.com

Juliaihminen: juliathuren(at)gmail.com

 

LILY

Postiosoite

LILY
00081 A-lehdet

Käyntiosoite

Risto Rytin tie 33
Helsinki

Lilyä kustantaa A-lehdet Oy. 

facebook.com/lily.fi

facebook.com/trendi.lehti

facebook.com/lilyedit

instagram: @trendimag

 

Anna palautetta