Ja Kimperi-arvonnan voittajat ovat…

087.JPG

Kimperi-arvonnan voittajat ovat selvillä!

Pupujuna-paita osui nimimerkille Aurora79, jolle Kimperistä tulee mieleen Vauva, taapero, leikki-ikäinen, kimperi. Kimperi kuulostaa alla kouluikäiseltä vilkkaalta, iloiselta lapselta 🙂

Pupujuna-pipon saa osuvasti marke, jolle Kimperistä tulee mieleen ”veikeät pipot”.

Ja nythän tässä kävi niin, ettei kukaan osallistuja jättänyt sähköpostiosoitettaan. Toivotaan siis, että voittajat käyvät lukemassa arvonnan tuloksen ja lähettävät minulle s-postia osoitteeseen 3hkasvimaa@gmail.com. Välitän yhteystiedot sitten eteenpäin Kimperille palkintojen postittamista varten. Voittajat voivat myös miettiä valmiiksi, haluavatko paidan pinkkinä vai vihreänä ja mikä koko (80-152) on oikea. Pipojen värit ja koot löytyvät täältä.

Ja muistutuksena vielä, että Kimperin nettikaupan alekoodi 3hkasvimaa on voimassa 9.3. saakka. Koodilla saa -10 % alennuksen kaikesta (paitsi postikuluista), myös jo alennetuista tuotteista. Alennuksesta löytyy esimerkiksi pino minun (ja toivottavasti myös V:n, heh heh) tykkäämiä AlbaBabyn vaatteita.

Paljon onnea arvonnan voittajille ja kiitos kaikille osallistujille! Teitä oli tosi ilahduttavan paljon.

Edit. Eihän me maalaiset ihan kaikkea tiedetä – arvonnan voittajien s-postiosoitteet löytyivät päivitystyökalun kautta! Hieno homma ja kiitos Jeballe vinkistä :). Nyt voittajille on lähetetty sähköpostia.

muoti trendit ystavat-ja-perhe
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.