MEMENTO VIVERE -ARVONTA YSTÄVÄNPÄIVÄN KUNNIAKSI

Hyvää ystävänpäivää! Tämän ystävänpäivän kunniaksi minulla on suuri kunnia järjestää blogihistoriani ensimmäinen arvonta!

 

 

Ideakoru Memento Vivere3.jpg

Ideakoru Memento Vivere2.jpg

Ideakoru Memento Vivere4.jpg

 

Tämä on itselleni erityisen mieluisa yhteistyö siksi, että Ideakorun tuotteet ovat minulle jo ennestään tuttuja. Oma Memento vivere -riipukseni on roikkunut kaulassani jo vuosia. Hankin sen silloiseen elämäntilanteeseen sopivana lahjana itselleni! Elämä oli heittänyt häränpyllyä ja elämäniloa oli löydettävä taas jostain. Koru toi voimaa ja muistutti joka päivä, että pitää muistaa elää. Muutamalta rakkaalta ystävältäni löytyy myös tämä sama riipus. Elämän kolhiessa koru laitettiin kiertoon ja tästä ”muista elää” sanonnasta tulikin meidän oma juttumme. 

Minulla onkin siis suuri kunnia nyt arpoa Teille jollekin onnekkaalle tämä ihana Memento Vivere -riipus, muistuttamaan, että elämä on lahja ja meillä on vain tämä päivä. Jätä kommentti tai kerro vaikka ihanin ystävänpäivämuistosi! Arvonta päättyy 21.2.

Arpaonnea ja kiitos teille, että olette matkassa! 

M.

Happy Valentine’s Day! Leave a comment and participate to win this beautiful necklace from Ideakoru. Valid until 2/21.

 

Muoti Ystävät ja perhe Mieli Trendit
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.