Koeajossa: Finanssimies

Tynkäpäivitys – en joutunut kahlituksi patteriin, saatikka makaa pakastinarkussa kilon paloissa toissavuotisen joulukinkun kyljessä.

Finanssimies haki kotoa ennen yhdeksää, otin näppituntumaa jo autossa, ja hotellin check-in kesti tuskallisen kauan. 

Huoneeseen päästyämme ei montaa sanaa vaihdettu – vaatteet lähtivät päältä nopeammin kuin urakkapalkan stripparilla – ja kolmen rundin jälkeen mentiin aikaiselle lounaalle; kello oli tuskin yhtätoistakaan. Pluspisteitä huomaavaisuudesta (mentiin ”naiset ensin” -periaatteella oraalileikkejä myöten), kiireettömyydestä ja yleisestä toisen kanssa olemisen helppoudesta.

Pidempää raporttia luvassa ensi viikolla, sillä kännykällä on tuskaisaa kirjoittaa. Mutta ajattelin vain ilmoittaa että olen elossa – ja erittäin tyytyväinen. Kaupat tuli! 

Hyvää viikonloppua toivottelee kehräävä Puuma!

suhteet oma-elama seksi oma-elama
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.