Tylsä päivä & Sekoilua hiuksien/kameran kanssa
Tervehdys !
Alkoikin olla jo viime postauksesta aikaa. Tylsä päivä ollut ja näitä on luvassa ikävä kyllä lisää tälle kesälle. Suunnittelen minulle ja kihlatulleni kesäloma reissua Lappiin. <3 Rakastan erämaita ja maisemia.
Olen sellainen ihminen, että jaksan mitä vain, kunhan lähitulevaisuudessa tapahtuu jotain jännittävää. =)
~
Tänään hulluttelin hiustenpidennyksillä ja irtoripsillä, kun ei ollut muutakaan tekemistä.
Tottakai poseerasin luonnonkiharoillani, joista olen ylpeä näin kesäisin vain. :O (Anteeksi. Mutta oli pakko muokata silmää :s)
Nyt sitten iloiseen uutiseen. Sain yli vuoden jälkeen nähdä rakkaista serkuistani valokuvia ja kuinka he ovatkaan kasvaneet. Ihmeellistä, miten muutama valokuva Facebookissa muutti päivääni pirteämmäksi. <3 Tiedän, että he voivat hyvin ja kasvavat aivan kamalaa vauhtia.
<3 Rakastan heitä ja kova ikävä. <3
~
Kesäloman keskivaiheilla näen parasta ystävääni, jonka kanssa ei olla kunnolla nähty vuoteen. Aiomme viettää viikon tyttöjen laatuaikaa. Olemme tunteneet jo 12 vuotta. Kuinka aika vieriikin. :o Tarkoituksena olisi uida ja nauttia laiturilla auringosta ja luonnosta. Hän silloin kauan sitten suojeli minua koulukiusaajilta ja puollusti todella hartaasti. :D Se oli hauskaa ja huoletonta aikaa
Nöörää~