Joulukuuta+Jouluaatto, onnea?Lahjat! 25🎀
Luukku 25🎀
Klassikko vitsin kuullut?
Klassikko lahjan saanut?
Klassikko syntymäpäiviä pidellyt?
Klassikko soittimia soitellut?
Klassikko puheluja soitellut?
Klassikkona aika kiltti ollut…
Klassiset kävi, aika mukavat lahjat❤️
Tärkeät lahjat minulle!
Toivon hyvää minua muistaneille ! ♥️
Tervetuloa+ Rolf Rudolf kuusi lautanen ❤️
Oo …glada mig. God Jul ! 🇸🇪💌 Hyvin ruotsalainen lahja. Yksi paketissa jää salaisuudeksi! ❤️
Joulukuuta ja joulun tähti. ⭐ Paketissa baletin salaisuus… Sekä siivous tuote siivoojalle. Omaperäisimmät lahjat, ehkä. :)
Leivänpaahdin ❤️ Cupacake vuoka, jos jossain toinenkin❤️ Iso pata kinnas ❤️ Joululiinoja vai keittiö pyyhkeitä?❤️
Merry Christmas ! Merry Christmas! New love !❤️
Petteri Punakuonon tyttöystävä, istui sohvalla vieressäni ❤️ Tonttulakki päässä. 🍒
Ainainen yllätys joulupussukka. Pientä hilpetööriä❤️sekä vähän suklaata. ❤️
Kiitos lahjoista! ❤️Tiedätte itse kuka minua muistanut.❣️
Paljoa tässä ei rahallisesti ole, mutta minun odotetaan varmasti laittavat vähän isompaa…Eli postaus siitä mitä millä rahalla saatte piireissä, ystävältä, perheen jäseneltä & perhe tutuilta? Arvioidaanko heti kaikki rahassa ? Olen tehnyt hyväntekeväisyyteen liittyviä projekteja ja suunnittelua. Hyväntekeväisyys työtä ja ilmaista työtä. Eli olen kyllä kiitollinen ja osaan olla otettu pienistäkin muistamista, eli lahjoista.💜
Onko arvosi korkea ja saat hienoja lahjoja ja söpöjä juttuja mutta saisit itse olla laittamassa vielä enemmän? Sehän on asia jota pohtia? Haluaisitko silloin tehdä hyväntekeväisyys asiaa? Vai kokeeko tulleensa aina hyväksikäytetyksi. Luukku 25🎀 Pakottaa pohtimaan… Missä on arvon ja rahan raja? Rakkautta emme voi ostaa tai arvioida. Myynnissä voin olla 24/7. Ja toivottaa mukavaa rauhan laskeutunutta joulua viini lasi kädessä. Pandan paksut posket tulessa suklaata turpa täynnä! Mums. Ahaa, näytellään! Teatteri auki!
Ihan ei vielä sukulaisten lahja varasto riitä siihen että hommaan Finnair lennot ja hotellit lahjaksi. Tai sukulaisia laittaisin ilmaiseksi hotelliin/ hotelli lahjakortteja…sukulaisille ja perhe tutuille. Eli jos siellä minua tunnistetaan hotellin Pauliinalle tärkeää kysymystä ja muuta niin ei! Eivät saa sukulaiset/perhetutut lahjakortti yötä ja Finnair lentoja lahjaksi tänäkään jouluna!
Happy Holidays ! 🌲🗝️
Merry Christmas New York ❤️ NY Yhdysvallat
Pauliina❣️