Palstan facebook-laajentuma!
Hei armas lukijani!
Halusin kokeilla, toisiko oma fb-sivu palstalleni mitään lisäarvoa. Kyllähän se tuntuu tuovan. Voin sitä kautta jakaa kanssanne vielä lisää kaikkea, mikä ei ole ihan oman postauksensa arvoista. Vinkkejä tapahtumista, hauskoja havaintoja ja oivalluksia arjesta, linkkejä uutisiin.
Toivoisin myös lukijoilta osallistumista, jos sellainen vain sinua innostaa. Fb-sivun kautta on helppo laittaa minulle viestiä, jos jokin asia jäi vaivaamaan. Tai linkata uutinen, josta haluaisit syntyvän keskustelua tai kuulla minun näkökulmani aiheesta.
Toki sivulle ilmestyy tuoreeltaan myös ilmoitus julkaistuista teksteistä tällä palstalla. Jos et siis ole rekisteröitynyt Lilyn käyttäjä, tai olet sitoutumiskammoinen oikean sarakkeen suhteen, niin tervetuloa tänne vain!