Oman elämäni Yoncé

Tän ”ehkä” olin jo sanonut, mutta fiilistelen ihan pikkuvähäsen Beyoncén uusinta levyä. Jopa pomoni on todennut, että B taitaa olla henkilökohtainen voimaeläimeni *so original & like the only girl in the world*. Voisin vaihtaa uraa, alkaa 24/7 Beyoncé-hypettäjäksi any day.

Kaikille jotka eivät vielä jostain ihmeen syystä ole kuulleet: Beyoncé ei sitten enää ole Bey tai edes Queen B vaan Yoncé. Write it down.

Uuden levyn vidoilla Yoncé heiluu tottakai kaiken aikaa Yoncé koru kaulallaan, jotta te kaikki muistaisitte uuden lempinimen…  ja onhan levyllä myös varmuuden vuoksi Yoncé-niminen biisi.

Yoncé korun voi myös OSTAA ITSELLEEN! Maksaa vaan jotain ziljoonan (no melkeen ainakin TÄÄLLÄ HINTA JA LINKKI)

 

yonce4.jpg

yonce3.jpg

 

//www.youtube.com/embed/NvL0RlN87MI

Yoncé on my NECK like liquor ^_^ yez plz

JAAAAA ARVATKAAS VAAN – olin superfiksusti (great Yoncé-minds think alike) tilannut itselleni joululahjaksi joskus loppusyksystä egokorun TÄÄLTÄ. Ei maksanut ziljoonaa, ja saapui juuri sopivasti uudenvuodenaattona. Ai mikä fiilis? No TÄMÄ fiilis.

yonce1.jpg

beyc.gif

#^__________________________^

 

muoti paivan-tyyli ostokset suosittelen