Höpöttelyä Ja Kuvia… :)

Mistäs vois kertoo, ainii joo. Kerron siitä eilisestä… Eli eile olin serkun rippijuhlissa… (juttaxxx:in veljen), ja siel mie ja juttaxxx vaa melkei koko aja kuvattii järkkäreillä. Meil ei siis oo omii järkkäreitä, ku käytettii meijän äitien järkkäreitä XD… Mut juttaxxx oli laittanu itestää kuvan minkä mie olin ottanu, ni pitäiskö miunkii sit laittaa ittestäni kuva? Vai? No voinha mie laittaa, ja laitan myös jotai muitakii miun ottamii kuvii eilisestä 🙂

mieeeee.jpg

 

Apuaaaaaa! Kauheeta ku se tuli isona kuvana! Mut silti oon iha ruma!

img_2519.jpg

 

img_2518.jpg

 

img_2526.jpg

 

img_2540.jpg

 

img_2549.jpg

<3<3<3<3<3<3

img_2586.jpg

Taas yks maisema kuva :)

img_2594.jpg

oot retu <3

img_2608.jpg

Pikkuveli <3

img_2628_0.jpg

Oli hauskaa aurinkolasien kans, mut sori sotkune huone XP

 

Oho, enhä mie laittanukkaa mitää kuvii sielt kirkosta, no iha sama mut kaikki muut kuvat on sielt juhla paikalta paitsi noi kaks viimestä :))

P.S. Sori juttaxxx, mut oli iha pakko laittaa toi siu kuva ku oot nii ihq tos kuvas :) <3

Mut nyt en jää höpöttelemää enempää, ja postausta ei tuu täl viikol torstaihi asti koska meen mummolle, ja siel ei oo konetta…. :)

Moikka <3

Puheenaiheet Ajattelin tänään Höpsöä
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.