Välimoikat ja joulujuoksu-muistutus

Joko luulitte, että olen synnärillä tai jossain ojan pohjalla? Enpä olekaan. On vain hoppuja ilmassa tässä ennen äitiysloman alkamista. Töissä kovaa näpynäpynäpyttelyä ja töiden jälkeen kaikenlaista puuhaa. Treenauskin on rajoittunut viikonloppuihin. Blogille en ole ehättänyt antaa yhtään aikaa. Anteeksi blogi, anteeksi lukijat. I’ll be back jahka tämä tästä, niin sanotusti.

ninan_verkkareissa_morko.jpg

Kuvassa paitsi kissa, myös maha. Ja koirakin!

Muistakaa hyvät ihmiset osallistua Joulujuoksu-haasteeseen. Vetoan erityisesti teihin, arvon treenibloggaajat ja muut sporttaajat. Juoskaa, kun kerta pystytte, ja lahjoittakaa samalla parikymppiä aidosti hyvään tarkoitukseen. 

PS: Vaihdoin profiilikuvan tänne ja Facebookiin. Treffasin nimittäin tuossa joku aika sitten Fitness Fürheriä, joka oli järkyttynyt hiuksistani. Kun ne oli hämäävän erilaiset kuin kuvassa. Hmph. Nyt on uusittu.

_____________

Sorry guys, I’ve been a busy bee with work and stuff. Promise to be a better blogger soon. 

hyvinvointi terveys mieli liikunta
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.