Postaustoiveita, tai: Sana on vapaa!

Kuten lukijoista välkyimmät ovatkin saattaneet huomata, postaustahti on tällä tontilla vähentynyt aika radikaalisti parin viime kuukauden aikana. Syynä tähän ovat syyskuussa aloittamani opinnot, jotka mokomat vievät niin älyttömästi aikaa ja energiaa ettei aivovoimaa aina jää kylliksi bloggaamisen kaltaisiin juttuihin. sex.jpg(Ja ei, en edes opiskele seksologiaa tai muuta aihepiiriin liittyvää ja jännää. Höh.)

Koska väsynyt pääkoppa ei hirveästi tapaa kelata mitään ylimääräistä, olen viime aikoina paininut erityisesti postausaiheiden keksimisen kanssa. Pari päivää sitten kelasin kuumeisesti, että mistä löytäisin joukon näitä samoja aiheita miettiviä naisia, sellaisia joilta voisin saada ideoita ja inspistä auttamaan minut pahimman yli? Ja sitten vihdoin välähti: no täältä tietysti!

Tämän blogin lukijat tapaavat meinaan olla älyttömän fiksua ja inspiroivaa sakkia. Niinpä kysynkin nyt neuvoa teiltä: millaiset asiat ja aiheet teitä kiinnostaisivat? Onko jotakin tiettyä juttua, josta toivoisitte kirjoitettavan enemmän? Jotakin päivänpolttavaa kysymystä, johon liittyviä mielipiteitä (tai vaikka vain huonoja vitsejä) tahtoisitte kuulla? Tiettyä asiaa, josta haluaisitte että otan selvää?

Kysymyksiä, ehdotuksia, ideoita ja syvällisiä mietelauseita otetaan siis innolla vastaan.

Sana on vapaa – huudelkaa kommenttiboksissa niin paljon kuin sielu sietää!

 

Kuva: Jean Koulev

Suhteet Oma elämä Seksi Ajattelin tänään
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.