Lomalla

13.6.2020

Heräsin 20 yli 5,täynnä iloa ja odotusta. Tänään tapaan pitkästä aikaa lapseni ja mieheni 💞

Ylös noustuani tein aamu touhut ja painuin suihkuun, sitten energiajuomaa naamaan ja kamojen roudasta. Kämppis oli niin ihana, että keitti vielä hyvät kahvitki.

Sitten meikkausta ja hiusten laittoa, kiirehän siinä tietysti meinas tulla, vaikka kaiken olin pakannutkin valmiiksi.

Sitten taksiin ja kohti rautatieasemaa, jossa nyt istun palvoen hymyhuulilla aurinkoa. Nyt on loma! 😎

14.6.2020

Nyt on lapset nähty, eilen oltiin rakkaan kanssa nauttimassa auringosta, hän soitti kitaraa ja mä chillailin. Ihanan rento ilta oli 💞

15.6. 2020

Kaikki hyvä loppuu aikanaan, niin myös tämä loma. Oli ihanaa viettää aikaa rakkaitten kanssa, tosi kova ikävä jäi, mutta onneksi tiedän, että näitä tulee vielä ja kohta tapaan heidät uudelleen.

Perhe Oma elämä Parisuhde Vanhemmuus