Voileipägrillikisan voittajat
Yhteistyössä HK
Voileipägrillin voittajiksi arvottiin kolme kappaletta onnekkaita voileivän ystäviä, voittajat ovat:
marjok. Totaalinen juustofriikki tässä, moi! 🙂 Juuston lisäksi tomaattia, kinkkua ja rucolaa. Nams nams. Leipägrilliä en harmikseni omista, mutta tähän yhden voileivänhimoisen hengen asuntoon sellainen olisi kyllä täyttä luksusta. 🙂
kristal juustoa, totta kai, tomaattia, pestoa, tonnikalaa, selkeä, helppo perusleipä
Emiliaaaa Erilaisia juustoja ja pestoja on tullut testattua, uusia ideoita ja uutta grilliä kyllä kaivattaisiin tähän taloon!
Otattehan voittajat minuun yhteyttä sähköpostitse: kesalainen.suvi (at)gmail.com, niin saadaan grillit matkaan!
*
Lämmin kiitos kaikille osallistujille, tämä oli ensimmäinen arvonta blogissani ja mietin kuumeisesti, että mitä teen jos kukaan ei halua lähteä arvontaan mukaan. Yllätyin siis ihan hurjan positiivisesti teidän kaikkien 78 osallistujan kommenteista, ja poimin hyvällä fiiliksellä voileipävinkkejänne talteen.