2016

DSC_9062.jpg

DSC_9079-Edit.jpg

 

2015 oli hieno, mutta myös rankka vuosi. Se oli täynnä upeita seikkailuja ja haasteita: matkustelin paljon, nautin arjen pienistä iloista, sain ja jaoin paljon rakkautta, mutta myös valitettavasti stressasin ihan liikaa.

Yksi samalla hienoimmista, mutta myös haastavimmista kokemuksista oli oman yrityksen perustaminen. Tavallisten päivätöidemme lisäksi jouduimme puurtamaan pitkää päivää, iltaa ja yötä oman firmamme juttujen parissa. Joskus voimat olivat ihan lopussa ja teki mieli luovuttaa, mutta onneksi intohimo omaan juttuun piti motivaatiota yllä ja loppujen lopuksi kaikki raataminen oli sen arvoista!

Nyt voin ylpeänä todeta, että olen toteuttanut jälleen yhden unelmani! Toivotaan siis menestystä Daisy Dayllekin vuodelle 2016! 

 

DSC_9090-Edit.jpg

DSC_9054.jpg

vuoden vaihtuessa: paita (kierrätyskankaista tehty) Rokit/ Lontoosta, musta toppi (alla) Monki, hame Monki, sormus second hand/ Lontoosta

 

Siis tervetuloa vuosi 2016! Kohti uusia seikkailuja ja haasteita, mutta sopivasti rennommin ottein!

Parasta uutta vuotta kaikille !

<3

 

muoti paivan-tyyli oma-elama ajattelin-tanaan
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.