Koiran kevät, kesä ja joulu
Ehkä huomasitkin, että täällä on ollut Elainviikot, yhtä Salaman kuvausta tää homma. Jätkä etunenässä, kun ei kerrankaan ole koulua. Ensi viikolla sitten takaisin oravanpyörään. Mut nyt vielä, tätä:
Tänään oltiin lenkillä ja törmättiin taas ihaniin koiratyttöihin, joita on liikenteessä päivästä riippuen 3-7. Tänään saldo pyöri keskiverto vitosessa ja Ässä oli ihan innoissaan! Mut käyttäytyi coolisti, ettei tytöt säikähtäis. Yksi livahti kuvasta ja haukkui varoittavasti puoli metriä karvasandwichista.
Ja juu, on täällä muutakin tehty kuin ulkoiltu Elaimen kanssa. Sain juuri valmiiksi kunnon sisustusbriefin, joka on työllistänyt minua kaikki illat viimeisen kahden viikon ajan. Katsotaan huomenna, saanko sille julkaisuluvan ;). Siihen asti: ta-daa dahlins!
Ne on!! <3
On ne vaan aina niin suloisia, eläinkasat ^^