Suuhygienisti vs koira

Vaikka en ole päässyt treffeille kovin usein ei se tarkoita ettenkö olisi yhdeksän vuoden aikana kerennyt pussailla omaa osaani. Onko mitään ihanampaa kuin suutelu? No ei. Tai itseasiassa on, aika montakin asiaa, jos on saanut osakseen samanlaisen kavalkaadin aivan jäätävän hirveitä pussaajia kuin minä.

Närppijä – Lähestyy normaalisti, lupaa hyvää, tuo suunsa lähelle, mutta alkaakin tykyttää pelkällä kielenkärjellä teräviä tökkäisyjä huuliini. Miksi? Mikä funktio?

Koira – Tapasin ihka ensimmäisen poikakaverini KissFM:n chatissa. Olin 14 ja poika tuli vappuna meille yöksi, äiti ja isä olivat jossain reissussa. Myös kaverini oli meillä yötä. Yöllä poika tuli viereeni nukkumaan. Jännitti niin, etten melkein uskaltanut hengittää. Esitin nukkuvaa kun hän siveli sormillaan vatsaani. Yhtäkkiä kaveri kääntää minut itseensä päin ja vetää kielarin, elämäni ihka ensimmäisen. Kieli peittää koko naamanim, en saa henkeä ja litinä ja lotina käy kasvoillani. Järkytyksestä lamaantuneena hipsin vessaan pesemään kuolasta kovettuneet kasvoni. Kieli oli sutinut kaikkialla muualla kuin huulillani ja naamani oli poskipäitäni myöten kuolan peitossa. Näitä on ollut usempi tapaus myöhemminkin.

Suuhygienisti – intohimoa piisaa ja kieltä vähän liikaakiin. Sitä ei muistakaan kuinka valtava elin kieli on ennenkuin toisen kielenpää kutittelee kurkunpäätä ja nieleskelet oksennusta takaisin kurkkuun. Kieli koluaa väkivaltaisesti läpi myös koko suun, hampaat ja ikenet. Näitäkin ollut tosi monta. Ne on mun hampaaaaat!

Kala – suuhygienistin vastakohta. Ei sitten tarjoa kielenpäätäkään vaan imuttelee pelkästään huulilla. Potentiaalinen maiskuttelija eli herkuttelee huulillasi ja pitää samalla typerää lässyttävää ääntä. Söpöä pikkupussailua mutta ei saa syttymään. Tykkää toisinaan myös nuolla huuliasi kuin kissanpentu.

Laiska – tekee yhtä ja samaa pyörivää liikettä huulilla ja kielellä, yleensä vielä typerään rytmiin, ilman minkäänalista tunnetta. (Family pack edusti tätä kategoriaa, en vieläkään voi käsittää kuinka päädyin hänen luokseen..)

Ja sitten on ne kolme hyvää pussaajaa elämässäni, ensimmäinen oikea poikaystäväni (joka toki kertoi minulle 1,5 vuotta seurusteltuamme, että olen surkea suutelija, kiitos ikuisista traumoista), maailman sekskkäin mies Javier: eräs brassi Barcan reissulla, sekä uuden vuoden häiskä! Viimeinen vähän yllättäen, mutta hän oli ihana! Pehmeät huulet, hellää tai intohimoista tilanteen mukaan ja hän kehui joka välissä kuinka ihanaa kanssani on pussailla. Jäin kaipaamaan!

Tuntuu, että näitä on vaikka kuinka mutta ei nyt muistu äkkiseltään muita.. Kerro omasi!

 

 

suhteet oma-elama rakkaus seksi
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.