Uusi tukka ja kalevalainen jäsenkorjaus

Pari pakollista huilipäivää, kun serkkuni Merja kävi tekemässä kalevalaisen jäsenkorjauksen. Tämä hoito on ollut minulle aina todella vaikuttava. Spastisuus häviää, ataksia vähenee ja vartalo suoristuu. Mun jaloissa on selkeä mittaero ja aina hoidon jälkeen se ero on selkeästi pienempi, kuten kuvasta näkyy.

Tässä teksti, mikä on tämän hoidon tarkoitus.

Nyt täytyy kyllä pari päivää ottaa huilin kannalta ja antaa kropan palautua. Heräsin aamulla jäätävään hedariin. Reilu litra vettä elimistöön ja alkaa olo helpottaa. Tässä yhteystiedot Merjalle. Kannattaa todellakin kokeilla tätä hoitomuotoa!!!

Ja minä pääsin taas makaamaan 🤣

Toinen ihana asia oli keskiviikolle kampaaja käynti. Elli-Maijalle on aina niin kiva mennä, kun voit vaan istua penkkiin ja sanoa, että tee jotain. Ja aina onnistuu 👍👍👍❤❤❤ Niin tyytyväinen! Kampaamo on pyörätuolilla helppo liikkua, sisälle mennessä kynnys,  mutta Elli-Maija tottuneestu auttaa sisälle kampaamoon. Käykää tutustumassa. Tässä kuva mitä tukalle saatiin aikaiseksi.

Lauantaina 7.20 junalla Tampereelle edustamani yrityksen, Zinzino koulutuksen . Ihanaa tavata alan ammattilaisia, saada koulutusta ja lisää intoa tekemiseen.

hyvinvointi mieli terveys hyva-olo
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.