Video: Irtoripsitupsujen kiinnitys @ LivBox
http://www.youtube.com/embed/8_mpN8scHoU?rel=0
Viime kuussa mä opastin teitä LivBoxin videolla tekemään simppeliä ja värikästä Smoky Eyesia ja tällä kertaa vuorossa ovat irtoripsitupsut! Irtoripsiasiaa olisi luvassa huomenna illalla vähän pidemmän kaavan kautta, mutta olkoon tämä sellainen mukava startti.
Videossa on käytetty Eyluren ripsiä ja mustaa Duo-ripsiliimaa. Molemmista tuotteista saatte lisätietoa sitten huomenna!
Mitenkäs muuten noi mun hiukset tuossa videon alussa? Olisiko joku voinut kertoa, että näytin suoraan heinäparvelta kömpineeltä? >:D
p.s. Sivellinarvonnan voittajat julkaistaan tänään illalla, eli muistakaa kurkata myös sähköposteihinne!
p.p.s. Ärsyttävä video ei suostu pysymään keskellä.. Tiesittekö muuten, että Lily on uudistumassa lähiaikoina? Itse toivon, että monien muiden upeiden uudistusten myötä myös tällaiset ongelmat katoaisivat.. Terkkuja vaan tech supportiin Tobiakselle ;)