Arvonta: L’Oréal Shine Caresse

 

arvonta1.jpg

Lokakuussa kauppoihin rantautuva L’Oréal Parisin Shine Caresse -huulilakka on ollut mun luottotuote jo kuukauden päivät ja mun on tehnyt mieli hehkuttaa sitä aina, kun kurkkaan pitkän päivän aikana peiliin ja huulet kiiltävät edelleen nätisti. 

Eilen huulilla oli kirkas punainen joka pysyi kiiltävänä ja täydellisenä iisisti yli neljä tuntia ja se on paljon se.

Shine Caresse on sekoitus kiiltoa, stainia, lakkaa ja hoitotuotetta. Huulille se kuivuu hetkessä ja sävyä saa syvennettyä levittämällä useamman kerroksen. Tuote tuntuu myös kosteuttavalta, enkä ole joutunut käyttämään huulirasvaa viikoihin. 

Kaupassa tuotteen hinta on 10e tuntumassa, mutta tässä on teidän mahdollisuutenne saada tuote toimitettuna kotiovelle! Kerro siis kommentissasi kumman sävyn haluaisit itsellesi:

402 MILADY – Violetti

300 JULIET – Kirkas punainen

Osallistut arvontaan jättämällä kommentin, jossa kerrot himoitsemasi sävyn nimen ja numeron, sekä sähköpostiosoitteesi!

Arvonta päättyy lauantaina klo 23:00 ja kaikki siihen mennessä jätetyt kommentit osallistuvat :).

kauneus meikki testit meikki
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.