Pahoista ja kilteistä pojista
Viime viikon tunnelmista huolimatta päätin, että viikonlopusta tulisi hyvä. Ja voi pojat, että lauantaista tulikin hyvä! Osallistuin kaverini yllätyssynttäreihin viimeisen päälle laitettuna ja törmäsin Pahaan poikaan. Itsevarmuuteni oli huipussaan, sillä olin saanut paljon positiivisia kommentteja ulkonäöstäni, ja iskin silmäni heti tähän mieheen, josta oikein huokui kapinallisuus. Huvittavaa on, että vaikka jälleen kerran olin päättänyt, etten kutsu yhtään ketään yökylään, niin ei se ihan niin sitten mennytkään. Tiemme erkanivat hetkeksi lähtiessämme jatkoille baariin, mutta törmäsimme loppuillasta uudestaan ja se oli menoa.
Pakko sanoa, että jopa kännissä seksi oli uskomatonta. Ja sama meno jatkoi seuraavana päivänä. Sovimme erotessamme pitävämme jatkossakin yhteyttä netflix&chill-meiningillä, koska rehellisesti sanottuna tuollaista tyyppiä ei vain voi ottaa poikaystäväksi. Paha poika oli selkeästi mua pidempi ja kerta kaikkiaan niin kuuma, että jopa mä jäin vähän sanattomaksi. Ja ne otteet makuuhuoneessa…. Huh! Lisäksi mua hemmoteltiin jatkuvilla kehuilla mun kropasta ja kurveista, kuulemma Paha poika on kyllästynyt tikkulaihoihin naisiin, joilta puuttuu kunnon takapuoli ja tissit (ja kurvejahan multa kyllä löytyy!). Koko sunnuntain mulla oli kestohymy päällä, fiilis oli aivan loistava.
Seuraavaksi päiväksi olin sopinut tindertreffit uuden miehen kanssa. Jollain tavalla oloni oli vähän huikentelevainen, sillä olinhan juuri sunnuntaina harrastanut villiä seksiä toisen miehen kanssa, mutta näistä treffeistä oli kuitenkin sovittu jo aikaisemmin. Ja sinkku kun olen eivät tekemiseni oikeastaan kuulu yhtikäs kenellekään. Tämä mies olikin täysin Pahan pojan vastakohta, ja päädyimme viettämään todella mukavan illan yhdessä. Kuuntelimme musiikkia, juttelimme, hän soitti kitaraa mulle ja juotiin punaviiniä. Olkoon hänen nimensä vaikka Kitaristi. Illan aikana ei tapahtunut mitään kovin intiimiä, jossain vaiheessa päädyin makoilemaan Kitaristin kainaloon kuuntelemaan musiikkia ja vahingossa nukahdin siihen… Hitto, että hävetti. Kello oli siinä vaiheessa jo reippaasti yli puolenyön, treffit olivat kestäneet jo 6 tuntia. Kitaristiraukka olisi joutunut kävelemään kotiin, joten päädyin tarjoamaan hänelle yösijan. Kitaristi oli kuitenkin herrasmies vaikka nukuimmekin samassa sängyssä. Muutaman suukon vaihdoimme ennen kuin nukahdimme sylikkäin. Ensimmäistä kertaa ikinä mies on oikeasti pitänyt mua tiukasti lähellä itseään nukkuessaan, yleensä kaikki valittavat siitä, että ”hohkaan lämpöä kuin lämpöpatteri”. Koko yön nukuimme lusikassa, mutta Kitaristin kädet eivät edes yrittäneet vaeltaa. Alkuun ajattelin, että pystyykö tähän edes nukahtamaan, mutta loppujen lopuksi nukuin paremmin kuin pitkään aikaan. Tuli jotenkin niin turvallinen olo, kun toinen piteli mua lähellään.
Tänä aamuna en olisi millään malttanut nousta. Herätessämme Kitaristi veti mut taas lähemmäs itseään ja halasi tiukasti ja mulla oli niin hyvä olla, että olisin voinut vain jäädä sänkyyn koko päiväksi. Valitettavasti tänäänkin oli työpäivä, joten sänkyyn jääminen ei ollut vaihtoehto. En ollut odottanut treffien menevän näin, joten aamupalavalikoima oli melko surkea, mutta Kitaristi ei näyttänyt välittävän. Lähtiessään hän halasi mua tiukasti ja pitkään. Ja kuulemma näemme uudestaan, jos se hänestä vain on kiinni.
Mulla on nyt varovaisen toiveikas olo, vielä ainakaan ei tee mieli juosta karkuun pakokauhun vallassa. Katsotaan miten tässä käy:)