Ilmaista hotjoogaa & jumppia
Oletko halunnut aina testata hotjoogaa tai ehkäpä BodyBalancea hot-salissa? Nyt siihen on mahdollisuus! Esport Fitness Espoossa tarjoaa kaikille uuden hotjooga-salinsa kunniaksi mahdollisuuden päästä kokeilemaan hotjooga, HotBodyBalance, ja Hotstretching -tuntia Espoon salille lauantaina 14.5.
Kuva: Lululemon Athletica, Flickr Creative Commons
Kokemuksesta tiedän, että kiinnostusta varmasti löytyy, joten suosittelen saapumaan paikalle ajoissa! Tunnit järjestetään seuraavanlaisesti: klo 9 Jooga intro, klo 9.15 HotFlowJooga, klo 12.45 HotStretching ja klo 13.40 Bodybalance. Jos olet hotjoogan suhteen ummikko, lue lisää kyseisestä lajista aiemmasta blogipostauksestani. Salilta voi lainata maton 5 euron hintaan, mutta jos mahdollista, ota mukaan oma matto.
Päivän aikana pääset ilmaiseksi myös muille ryhmäliikuntatunneille sekä kuntosalille. Jos rakastat juoksemista, suosittelen, että kokeilet BodyAttack-tuntia, joka perustuu juoksuun. Tunti sopii kaikille rankkojen ryhmäliikuntatuntien ystäville. Lukkarissa on lauantaina myös mm. BodyPumpia, corea ja Les Millsin sisäpyöräilytunti RPM.