Nyt jos koskaan…
Heippa toverit! Aurinko laskee täällä kauniisti ja kevättä rinnassa. Olen puuhaillut kaikenlaista, kuten tätä ja viikonlopun pyhitin vallan itselleni… hemmotteluviikonloppuja tarvitsee jokainen.
Muutama huomio vielä tähän iltaan:
- Jos haluat antaa hiuksille jotain todella hyvää niin Olaplex! En ymmärrä, miksi olen löytänyt tämän kosteuttavan hoidon vasta nyt. Tuote korjaa hiusten rakennetta ja tekee niistä täysin uudenlaiset.
- Nyt jos koskaan, sijoita sähköhammasharjaan! Vasta sitten tiedät miltä tuntuu oikeasti puhtaat hampaat.
- Sinkki! Hivenaineiden helmi.
- Hamam-pyyhkeet. Monikäyttöisin kankaan palanen. Helteellä turbaanin lailla pitää pään viileänä (testattu thaimaan helteessä), kaunis rantamekko, hyvä pyyhe, laudeliina ja muutenkin kylpyhuoneen kaunistaja.
- Hyvä myös muistaa, että luksus ei suinkaan ole aina tavaroissa, se on ennenkaikkea ihmisissä. Pidä hyvistä tyypeistä tiukasti kiinni.
Ihanaa iltaa, huomista ja koko viikkoa!
x
Rekisteröitymällä Lilyyn kommentoit kätevämmin ja voit perustaa oman blogin. Liity yhteisöön tästä.
Ihana video! Pakko kokeilla tota olaplexia! Onko sulla vielä pidennykset? Ne olis aika ihanat kesäks ;). Oliko sulla teippi-systeemit? Mut mikä toi ihana valkoinen mekkonen on, eikai hamam-pyyhe??
Sinkki ei kylläkään ole vitamiini vaan hivenaine. Juu, menen pois…
Heiiii älä mene pois…. Korjasin tekstiin. <3