Nyt jos koskaan…

image.png

Heippa toverit! Aurinko laskee täällä kauniisti ja kevättä rinnassa. Olen puuhaillut kaikenlaista, kuten tätä ja viikonlopun pyhitin vallan itselleni… hemmotteluviikonloppuja tarvitsee jokainen.

Muutama huomio vielä tähän iltaan:

  • Jos haluat antaa hiuksille jotain todella hyvää niin Olaplex! En ymmärrä, miksi olen löytänyt tämän kosteuttavan hoidon vasta nyt. Tuote korjaa hiusten rakennetta ja tekee niistä täysin uudenlaiset. 
  • Nyt jos koskaan, sijoita sähköhammasharjaan! Vasta sitten tiedät miltä tuntuu oikeasti puhtaat hampaat.
  • Sinkki! Hivenaineiden helmi.
  • Hamam-pyyhkeet. Monikäyttöisin kankaan palanen. Helteellä turbaanin lailla pitää pään viileänä (testattu thaimaan helteessä), kaunis rantamekko, hyvä pyyhe, laudeliina ja muutenkin kylpyhuoneen kaunistaja.
  • Hyvä myös muistaa, että luksus ei suinkaan ole aina tavaroissa, se on ennenkaikkea ihmisissä. Pidä hyvistä tyypeistä tiukasti kiinni.

Ihanaa iltaa, huomista ja koko viikkoa!

x

 

 

kauneus hiukset meikki hyva-olo
Kommentit (7)
  1. Ihana video! Pakko kokeilla tota olaplexia! Onko sulla vielä pidennykset? Ne olis aika ihanat kesäks ;). Oliko sulla teippi-systeemit? Mut mikä toi ihana valkoinen mekkonen on, eikai hamam-pyyhe??

  2. Sinkki ei kylläkään ole vitamiini vaan hivenaine. Juu, menen pois…

    1. Heiiii älä mene pois…. Korjasin tekstiin. <3

Rekisteröitymällä Lilyyn kommentoit kätevämmin ja voit perustaa oman blogin. Liity yhteisöön tästä.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät merkitty *