NRJ Workout -lippujen voittaja!

Moro!

Kuten luvattu, nyt julkistetaan NRJ Workout Tampereen lippuarvonnan voittaja!

a5-mainos.jpg

Arpaonni suosi tällä hetkellä numero 3:sta, eli voittaja on Maryjane! Onnea paljon! Saat kaksi lippua tapahtumaan, niin pystyt ottaa sitten jonkun kaverin mukaan treenailemaan. Me laitetaan sulle myöhemmin sähköpostilla lisätietoa, kuinka pääset rekisteröitymään tapahtumaan ja valkkailemaan tunteja. Tuuhan moikkaamaan sitten jos bongaat meidät mestoilta!

Jos jotain jäi tää kyseinen liikuntatapahtuman vielä kutkuttamaan, niin käykää tutustumassa siihen TÄÄLLÄ ja jos innostutte, niin lähtekää ihmeessä mukaan!

Tähän loppuun vielä LECOOL Tampereen tarjoilema menovinkki huomiselle, kun se on myös niin sopivan liikunta-aiheinen. Nimittäin huomenna on Ong Namo -joogakoululla avoimien ovien päivä, ja siellä voi kokeilla kundaliinijoogaa, gong-rentutusta, chakra-tuntia sekä venyttelytunteja.

 

Muijat toivottaa ihanaa perjantaita kaikille ja onnee vielä Maryjanelle!

hyvinvointi terveys liikunta musiikki
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.