Tiistai-iltana väsyttää
Kylläpä sitä taas onkin ihan väsynyt. Olen herännyt aamulla aikaisin, klo 4.45. Töissä olin klo 7-15 ja koko ajan oli jotain hommaa. Minun mielestäni on kyllä ihan hyvä, että on koko ajan jotain tekemistä. Tykkään ottaa itselleni tehtäviä, jotka sitten suoritan aina päivän aikana. Minulle tulee hyvä olo, kun saan aikaiseksi. Sen takia jaksan useimmiten hymyillä.
Jotenkin on ollut kova ikävä miestä nyt, vaikka häneltä koko ajan viestejä saankin. Seuraavat treffit on sovittuna. Niitä odotellessa muistelen kaikkea kivaa, mitä ollaan yhdessä tehty. Kyllä aika taas kuluu nopeasti, kun käy töissä ja tekee kaikkea mitä ennenkin vapaa-ajallaan.
Olen alkanut harrastaa digitaitojeni kohentamista. Aion vielä oppia kaikkea uutta blogin pitämisestä jne. Etten tunne itseäni aina niin huonoksi. On hyvä kehittää itseään.
Eipä minulla nyt tässä mitään tämän ihmeellisempää kirjoitettavaa ole! Hyvää yötä teille!
Nähdään!
-Sanna-