6 blogia, joita olen seurannut viime aikoina
Olen itse asiassa aika huono seuraamaan toisten blogeja. Eniten tällä hetkellä tulee luettua A-lehtien blogeja. Kas kummaa, kun itsekin siellä kirjoittelen Lilyn blogiyhteisössä. Aiemmin luin eniten Me Naisten blogeja, koska siellä kirjoittelin. Tähän postaukseen halusin listata 6 seuraamaani blogia, joiden tyylistä tykkään ja joissa on enemmän ja vähemmän minua kiinnostavia postauksia.
- Anna Vihervaarasta: Tykkään Annan kirjoitustyylistä ja hänellä on usein minua kiinnostavia pohtivia postauksia.
- Iidan matkassa: Iidan kirjoituksista tulee mieleen oma mennyt elämäni kahden lapsen yksinhuoltajana. Kaikkia postauksia en aina lue, koska en elä enää pikkulapsivaihetta.
- Pihkala: Tykkään tämän blogin tyylistä ja kuvista. Tämä on ihan oikea sisustusblogi.
- Stressitohtori: Stressi on aina ajankohtainen aihe. Hyödyllistä tietoa sisältävä hyvinvointiblogi.
- On my way: Jutan otsikot saavat minut usein klikkaamaan blogiin. Hyviä pohdintoja, joita voi miettiä omalla kohdallaan.
- Minnean muruja: Tässä blogissa on pluskoon muotia ja Jyväskylä aiheisia postauksia. Lisäksi myös hyviä pohdinta-aiheita.
Näiden lisäksi seuraan enemmän tai vähemmän muitakin blogeja. Kiinnostava otsikko saa minut aina varmasti klikkaamaan blogiin.
Mitä blogeja sinä seuraat?
Nähdään!
-Sanna-
Kuva on Pixabaysta!
Kommentointi suljettu väliaikaisesti.